Матраци

Колекція — EVOLUTION: Інноваційні матраци з чохлом, що знімається. Система пружин Anatomic Multy Zone, багаторівнева пружинна система забезпечує регулювання жорсткості завдяки стисканню пружин із різною кількістю робочих витків. Напруга, яка утворюється в пружинах, забезпечує різну жорсткість і пружність у заданих зонах. Зональній розподіл властивостей пружинного блока забезпечує кращу анотомічну підтримку хребта та розслаблення м'язів. Система Smart Air System control, поєднання 3D — прорізів із піною високої щільності сприяє безперервному волога — та повітрообігу всередині матраца та додатково укріплює краї вибору. Переваги використання інноваційної системи вентиляції матраца: — перешкоджає скупчуванню пилу; — матрац активно «дихає»; — подовжує термін використання матраца; — захищає краї виробу від деформації. Система Thermo Balance, змінний чохол відмінно регулює термобаланс та створює сприятливий температурний режим для сну в будь-яку пору року. Антибактеріальне просочення перешкоджає появі та розповсюдженню запахів, пилових кліщів і бактерій. Міцний бельгійський стрейч із високим вмістом еластичних волокон забезпечує високий рівень стійкості до деформації та зберігає первинну форму чохла протягом усього терміну експлуатації матраца. Чохол можна прати в пральній машині при t 30° C.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Doctor Health профілактика захворювань хребта. Матраци забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну та зменшують наіть мінімальну напруженість м'язів. Найголовніше в системі підтримка хребта — це те, що матрац ідеально адаптується під контур вашого тіла, щоб сон і відпочинок були ефективними на 110%.Внутренняя система вентиляции Beeform,завдяки спеціальній, запатентованій виробником технології Beeform, матеріал добре пропускає повітря, а через особливе переплетення волокон усередині має високу еластичність. Він поглинає надмірну вологу швидко виводить її назовні, підтримуючи природний температурній баланс. Рівномірний розподіл навантаження надає матеріалу унікальних ортопедичних властивостей. Танина стрейч із віскозою та пробіотиками Purotex, запатентована пробіотична технологія, що створює здорове та чисте спальне середовище 100% натуральнім та екологічним шляхом. Гарантія стерильності поверхні матраца від будь-яких алергенів, плісенних грибів та пилових кліщів, регуляція мікроклімату всередині матраца.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Sleep&Fly класика комфортного сну. Блок пружин «Боннель»:

— підвищена стійкість до навантажень;

— оптимальна підтримка та рівномірний
розподіл ваги людини по всій поверхні матраца;

— природне положення хребта.

Незалежні пружини «Pocket Spring»:

— скріплені по периметру рамкою із прокатної сталі;

— кожна пружина в окремому текстильному мішечку

— кожна пружина працює незалежно;
висока точкова еластичність матраца;

— правильний розподіл навантаження тіла. Латексований кокос Politex. Едина в Україні інноваційна техно логія обробки кокоса: армування волокон сіткою зі 100 % поліестерового матеріалу.

Ця технологія:

— гарантує міцність виробу та збільшує термін використання матраца на 20%;

— покращує ортопедичні властивості продукту. Чохол на вибір: тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності з вовною/бавовною або тканина стрейч преміум-класу з віскозою та вовною/бавовною.

— мяка текстура;

— ропускає повітря;

— абсорбує та поглинає вологу;

— ефект «зима-літо»;

— тривалий строк використання.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Sleep&fly fitness-життя в стилі фітнес почні з матраца. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3. Трирівнева система незалежних високих пружин Anatomic Multy Zone 3, посилених по периметру рамкою з прокатної сталі, застосування високих пружин збільшує ступінь пружності матраца, підвищуючи ефективність підтримки тіла під час сну. Зональний розподіл властивостей пружинного блока забезпечує кращу анатомічну підтримку хребта та розслаблення м'язів. Латексована койра сизалю .Сизаль отримують з волокон листя тропічної рослини Агави сизалевої та просочують натуральним латексом. Волокна сизалю характеризуються вищою зносостійкістю порівняно з кокосовою койрою. Такий ефект досягається завдяки збільшеним товщини та довжині природного волокна сизалю. Тканина стрейч із віскозою Clima Balance. Незнімний чохол матраца – якісний бельгійський стрейч із вмістом віскози 38 %. Завдяки натуральним волокнам повітря природним чином циркулює всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів. Додаткова система клімат-контролю Clima Balance у складі чохла регулює температурний баланс незалежно від пори року.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Sleep&Fly mini. Міні матраци — це швидкий і легкий спосіб без великих фінансових витрат оновити свое спальне місце, зробити сон комфортнішим і здоровим, як на ліжку, так і на дивані. Також такі міні матраци чудово підходять:

  • для нерівних поверхонь;
  • для відпочинку на природі;
  • для дитячої кімнати;
  • для відпустки;
  • для гостей.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Herbalis Kids Латексована кокосова койра. Екологічний , в міру пружний і жорсткий матеріал, просочений натуральним латексом. Використання в матраці кокосової койри забезпечує рівномірний розподіл навантаження на хребет і дарує малюку спокійний сон. Гіпоалергенне кокосове волокно добре пропускає повітря і вентилюється, створюючи всередині правильний мікроклімат — на такому матраці не спекотно влітку і не холодно взимку. Ідеально підходить немовлятам, сприяє правильному розвитку опорно-рухового апарату з перших днів життя. Натуральни перфорований латекс. Натуральний матеріал, виготовлений з екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікро-пористої структури, схожої до будови бджолиних стільників, із заповненими повітрям комірками. Пориста поверхня латексу надає матрацам виключно м’якості, забезпечуючи зручність та комфорт. Динамічні та статичні характеристики латексу, його стійкість до дії навколишнього середовища та екологічність роблять цей матеріал ідеальним наповнювачем для дитячих матраців. Непромокальна тканина «Sleep Fresh» . Легка, повітропроникна, непромокальна тканина на основі бавовни. Чохол з такого матеріалу забезпечує 100% захист матраца від накопичення вологи та гарантує чистоту спального місця дитини.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Sleep&Fly Organic здоровий сон на матрацах, створених природою. Унікальна форма пружини: широка основа та «вузька талія» — сприяє фувнкціональній підтримці хребта.

Основні переваги пружин:

— необмежена вага;

— максимальний термін використання; — абсолютний комфорт;

— активно «дихає»;

— відводить вологу;

— найкраща підтримка хребта;

— екологічно чиста.

Тканина Bio Coton :

— забезпечує регуляцію вологи та повітря;

— створює оптимальний мікроклімат;

— віитримує високі навантаження;

— дозволяє шкірі «дихати»;

— не електризується.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498

Take&go bamboo. Effect 5D-унікальна система «нового» покоління, що забезпечує досконалішу та найдосконалішу анатомічну підтримку тіла людини та не має аналогів в Україні. Система складається з 7 контурних областей, що відповідають 7 основним зонам кістково-м’язової будови тіла людини. З огляду на особливість структури кожної із зон, контурні області забезпечують рівномірніший розподіл навантаження та правильну адаптацію до поверхні матраца. Система сприяє покращенню кровообігу, знімає напруження з судин та діє як профілактика захворювань спини. Ортопедичність та комфорт матраца розкривається при використанні тільки сторони з Effect 5D.

* За результатами досліджень: на 28 % вище порівняно з піною 3D ефектом і на 54% вище порівняно з матрацом на основі піни з рівнею поверхнею.

*за більш детальною інформацією звертатися за телефонами: +38 (050) 2334513, +38 (066) 1047498